Witamy na stronie Klubu Turystów Górskich i Narciarzy Watra PTTK w Głogowie!
Powitanie wiosny

Wszystkich członków klubu i jego sympatyków zaprosiliśmy jak co roku na leśny spacer i topienie Marzanny do Jodłowa nad Jezioro Tarnowskie. Zdecydowanie mieliśmy więcej szczęścia niż narodowa, zimowa wyprawa na K2. Trafiliśmy na jeden dzień trwające okienko pogodowe, prawie bezchmurne niebo, słoneczko, cieplutko, można zobaczyć to na zdjęciach. Marzannę spaliliśmy i utopili, a właściwie utopił klubowy mors, nie pierwszy już raz. Piszący te słowa patrząc tylko przeziębił się okropnie, za ewentualne błędy przepraszam, nie wiele widzę, nie wiele słyszę, może ten okropny katar do Świąt mi przejdzie. Później wizytowaliśmy "Kamień Andrzeja", a później ranczo Andrzeja, grzejąc się przy ognisku i prawdziwie wiosennym słoneczku. A teraz za oknem śnieg pada. W tamtym roku solidnie witaliśmy wiosnę i na wszystkich wyjazdach w góry mieliśmy dobrą pogodę, może i w tym roku tak będzie.

Trochę zdjęć z tegorocznego powitania wiosny można znaleźć w galerii.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Dodał: Administrator, dnia 03.03.2018, 15:03.
Komentarze [0]

[skomentuj] [wróć do newsów]

info
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]